Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapeuta we Wrocławiu

Powiązane tagi: psychoterapeuta, wrocław, psychoterapia

Psychoterapeuta we Wrocławiu Zestawienie technik i działań, jakie pomagają w łagodzeniu chorób i schorzeń z dziedziny psychologii nazywa się psychoterapią. Wyróżniającym elementem psychoterapii jest brak stosowania farmaceutyków oraz leczenia farmaceutycznego a także praca przy pomocy kontaktów międzyludzkich. Z punktu widzenia prawa wsparcie terapeutyczne mogą proponować tylko instytucje albo osoby mające niezbędną kwalifikacje oraz wiedzę. Nowoczesna medycyna każe nam traktować zupełnie rozłącznie 2 pojęcia - psychoterapia oraz pomoc psychospołeczna. Inwestujemy w indywidualny rozwój osób i...

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/06/21

Psychoterapeuta we Wrocławiu