Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Powiązane tagi: zdrowie, uroda, medycyna, domy seniora

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce Jak wynika z badań nasz kraj nie jest przyjazny dla seniorów. Zajmujemy bardzo odległe miejsca w różnych rankingach. Pomimo takich stwierdzeń „Kapitał ludzki jest o wiele ważniejszy dla długoterminowego rozwoju gospodarczego kraju, niż każdy inny czynnik”, sytuacja seniorów w Polsce, wciąż, pozostawia wiele do życzenia. I choć eksperci z różnych krajów stwierdzają, że Polska na bardzo dużo możliwości poprawy sytuacji najstarszych jej obywateli, działania poszczególnych rządów nie doprowadziły do zmiany tej sytuacji.Jeśli w Polsce obecnie ludzi w wieku powyżej...

Dodany przez Natalia Radoch | 2015/02/06

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce