Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Powiązane tagi: zdrowie, medycyna, apteki, budy, stopy, haluksy

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward Leczenie haluksów to bardzo trudna i problematyczna kwestia. Schorzenie to dokucza ludziom od wielu lat, zwłaszcza kobietom noszącym buty na obcasach, ale nie tylko. Problem dotyczy także mężczyzn. Jak dotąd nie wymyślono skutecznej metody leczenia haluksów, jednak postęp medycyny i fizjoterapii stale proponuje nowe rozwiązania, które w niektórych przypadkach mogą okazać się skuteczne. Jednym z nich są ortopedyczne wkładki do butów, które są proste w obsłudze, komfortowe i estetyczne. Można je nosić na co dzień, gdyż nie uciskają ani nie krępują ruchów, a...

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/03/20

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward