Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Bo komfort mówienia jest tak istotny!

Powiązane tagi: zdrowie, medycyna, apteki, autyzm, lekarz, logopeda

Bo komfort mówienia jest tak istotny! Zazwyczaj logopeda kojarzy nam się z osobą, która zajmuje się rozwojem mowy u małych dzieci, u których pojawiają się problemy z prawidłowym artykułowaniem głosek, sylab czy wyrazów. Czy jest to jednak prawda? Czy tylko dzieci mają tego typu problemy? Ależ nie! Jest specjalista - logopeda dla dorosłych we Wrocławiu na Ołtaszynie. Ten gabinet logopedyczny we Wrocławiu oferuje możliwość konsultacji i terapii dla osób, które w dorosłym życiu borykają się z problemami natury komunikacyjnej. To oferta skierowana do tych, którzy są często proszeni o powtarzanie...

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/05/12

Bo komfort mówienia jest tak istotny!