Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Turnusy rehabilitacyjne w górach

Powiązane tagi: zdrowie, uroda, apteki, rehabilitacja, ortopeda, wypoczynek, góry, wczasy

Turnusy rehabilitacyjne w górach Rehabilitacja medyczna to zespół działań na rzecz osoby niepełnosprawnej fizycznie bądź psychicznie, których głównym zadaniem jest przywrócenie tej osobie pełnej lub maksymalnej sprawności. Rehabilitacja jest integralną częścią całego procesu leczenia, a jej podstawowe cele i cechy to wczesność zapoczątkowania (najlepiej już w okresie leczenia), powszechność (dostępność dla wszystkich, którzy jej potrzebują), ciągłość (prowadzenie jej do uzyskania całkowitej bądź maksymalnej sprawności) i kompleksowość (uwzględnienie wszystkich aspektów...

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/08/15

Turnusy rehabilitacyjne w górach