Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: zdrowie, uroda, medycyna, psycholog, psychoterapeuta, psychiatria

Psychoterapia - w Zabrzu Nasza codzienność często daje nam się we znaki. Coraz szybsze tempo życia, nadmierny stres powoduje, że czasami nie radzimy sobie w codziennym życiu. Lub też po prostu jesteśmy zmęczeni i przytłoczeni nadmiarem codziennych obowiązków. Czasem dopada nas zwykła chandra, mamy gorszy dzień, co zdarza się każdemu. Wtedy pomaga nam, na przykład, spotkanie ze znajomymi, spędzenie czasu z najbliższymi, uprawianie różnych sportów itp. Jednak życie bywa nieprzewidywalne i nieraz się zdarza, że negatywnie nas doświadcza. Nieraz są to wydarzenie smutne, traumatyczne, które...

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu