Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Powiązane tagi: zdrowie, medycyna, leczenie, żylaki, choroby

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze Żylaki to częsty problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny, dotykający co trzeciej kobiety i co piątego mężczyzny w piątej dekadzie życia. Uwarunkowania genetyczne oraz niewłaściwy tryb życia, nie uwzględniający codziennej aktywności fizycznej, powodują zastój krwi żylnej. Uprawianie sportu pobudza aktywność tzw. pompy mięśniowej, wspomagającej tłoczenie krwi żylnej w kierunku serca. Brak ruchu to osłabienie mięśni, wzmożony napływ krwi żylnej w dolne obszary ciała i następowe ścieńczenie i rozszerzenie ścian naczyń żylnych- tak właśnie...

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/09/11

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze