Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Przerwać zaklęty krąg

Powiązane tagi: praca psychologa

Przerwać zaklęty krąg Na pewno nieraz zetknęłaś się z informacją, że ofiarą przemocy domowej padło maleńkie dziecko lub jego matka. Najgorsze jest to, że taki oprawca czuje się bezkarny i posuwa się coraz dalej. Strasznie cię to bulwersuje, ale co można na to poradzić, że najbliższe otoczenie pozostaje bierne. Sąsiedzi nawet jak słyszą, że za ścianą rozgrywa się dramat rodzinny, to i tak nie reagują, bo to nie ich sprawa. Skutki tego są takie, że oprawca latami maltretuje żonę i dzieci, bo kto mu zabroni. W zaciszu domowym to on jest panem i tylko zeznania najbliższych mogą...

Dodany przez Natalia Radoch | 2018/04/30

Przerwać zaklęty krąg