Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dobry psychiatra z Łodzi

Powiązane tagi: apteki, leczenie, nfz, psychiatra, zdrowie

Dobry psychiatra z Łodzi (...) Dobry psychiatra z Łodzi zajmuje się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Bada ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne.Gabinet psychiatryczny powinien być przyjazny pacjentom, nie wzbudzać w nich agresji, kolory powinny być wyważone i spokojne. (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/31

Dobry psychiatra z Łodzi

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Powiązane tagi: apteki, góry, ortopeda, rehabilitacja, uroda, wczasy, wypoczynek, zdrowie

Turnusy rehabilitacyjne w górach (...) Rehabilitacja medyczna to zespół działań na rzecz osoby niepełnosprawnej fizycznie bądź psychicznie, których głównym zadaniem jest przywrócenie tej osobie pełnej lub maksymalnej sprawności. Rehabilitacja (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/08/15

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

Powiązane tagi: apteki, autyzm, lekarz, logopeda, medycyna, zdrowie

Bo komfort mówienia jest tak istotny! (...) Zazwyczaj logopeda kojarzy nam się z osobą, która zajmuje się rozwojem mowy u małych dzieci, u których pojawiają się problemy z prawidłowym artykułowaniem głosek, sylab czy wyrazów. Czy jest to jednak prawda? Czy tylko dzieci mają tego typu problemy? Ależ nie! Jest (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/05/12

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Powiązane tagi: apteki, budy, haluksy, medycyna, stopy, zdrowie

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward (...) Leczenie haluksów to bardzo trudna i problematyczna kwestia. Schorzenie to dokucza ludziom od wielu lat, zwłaszcza kobietom noszącym buty na obcasach, ale nie tylko. Problem dotyczy także mężczyzn. Jak dotąd nie wymyślono skutecznej metody leczenia haluksów, jednak postęp (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/03/20

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Zawody przyszłości

Powiązane tagi: apteki, medycyna, praca dla psychiatrów, psychiatra, uroda

Zawody przyszłości (...) W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o tych zawodach, które są zawodami przyszłości. Jeszcze kilkanaście lat temu skupialiśmy swoją uwagę przede wszystkim na kwestii ukończenia studiów, jako drzwiach do kariery i świetlanej przyszłości zawodowej. Obecnie jednak studia kończy niemalże każda osoba młoda, gdyż wiele szkół wyższych oferuje dyplomy na znacznie łatwiejszych i mniej wymagających studiach odpłatnych, często też (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/10

Zawody przyszłości