Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Powiązane tagi: badanie, lekarstwa, organizm, zakwaszenie, zakwaszenie organizmu, zdrowie

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi (...) W przypadku aktualnego zakażenia pasożytem, bardzo ważne okazuje się być tempo narastania przeciwciał w klasie igm. Jak wiemy bowiem, ich obecność świadczy o aktualnie postępującym zakażeniu. Niestety, wyniki czasami mogą być (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/06/29

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi