Kategorie

Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/05/12

Bo komfort mówienia jest tak istotny!
Zazwyczaj logopeda kojarzy nam się z osobą, która zajmuje się rozwojem mowy u małych dzieci, u których pojawiają się problemy z prawidłowym artykułowaniem głosek, sylab czy wyrazów.

Czy jest to jednak prawda? Czy tylko dzieci mają tego typu problemy? Ależ nie! Jest specjalista - logopeda dla dorosłych we Wrocławiu na Ołtaszynie.

Ten gabinet logopedyczny we Wrocławiu oferuje możliwość konsultacji i terapii dla osób, które w dorosłym życiu borykają się z problemami natury komunikacyjnej. To oferta skierowana do tych, którzy są często proszeni o powtarzanie wypowiadanych zdań, gdyż nie są rozumiani przez otoczenie. To także oferta do tych, w których mowie pojawiają się świszczenie i gwizdanie przy wymawianiu s, z, c, dz, sz, ż, cz i dź. Problemy z jąkaniem i francuskim "r" także mogą utrudniać komunikację nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. W gabinecie logopedycznym specjalista pracuje z pacjentem nad umiejętnością wygłaszania mów publicznych, opiekuje się także przywróceniem możliwości głosowych i artykulacyjnych u osób po przebytych wypadkach, guzach mózgu, czy udarach. Autyzm Wrocław Terapia

Prawidłowa wymowa i łatwość komunikowania się są ogromnie ważnymi aspektami funkcjonowania społecznego i zawodowego. Jeśli w Twoim życiu pojawiają się problemy opisane powyżej, pozwól, by pomógł ci je rozwiązać profesjonalny logopeda Wrocław jest miastem, w którym istnieje gabinet logopedyczny dla dorosłych. Koniecznie skorzystaj z jego oferty i zmień swoje życie na lepsze, prostsze, komunikatywniejsze! Są problemy, które trudno rozwiązań. Są też takie, nad którymi po prostu trzeba popracować.

Centrum logopedyczne Daniela Michniewicz
52-212 Wrocław, Nenckiego 138
Polska,
Telefon: 696 432 190 Fax:

Wyświetl większą mapę

Fotografie:


zdrowie
medycyna
apteki
autyzm
lekarz
logopeda