Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Powiązane tagi: choroby, leczenie, medycyna, zdrowie, żylaki

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze (...) Żylaki to częsty problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny, dotykający co trzeciej kobiety i co piątego mężczyzny w piątej dekadzie życia. Uwarunkowania genetyczne oraz niewłaściwy tryb życia, nie uwzględniający codziennej aktywności fizycznej, powodują zastój krwi żylnej. Uprawianie (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/09/11

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze