Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Doskonała terapia dla par

Powiązane tagi: depresja, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Doskonała terapia dla par (...) Liczy się, że od dwudziestu do trzydziestu procent par w Polsce się rozstaje po kilku latach małżeństwa. Jest to ogromny problem społeczny, gdyż w bardzo negatywny sposób wpływa na zmiany demograficzne w naszym kraju – jest to jeden z czynników, decydujących o spadku przyrostu naturalnego. Rozpad małżeństw może być w dużej części spowodowany brakiem czasu lub umiejętności rozmowy czy wspólnego spędzania czasu. Para powinna mieć bowiem od czasu do czasu chwilę dla siebie, by odrobinę się zrelaksować, a nie tylko (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/01

Doskonała terapia dla par