Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dietetyk i tenis w Poznaniu

Powiązane tagi: gabinet dietetyka w Poznaniu, tenis stołowy

Dietetyk i tenis w Poznaniu (...) Gabinet dietetyka w Poznaniu? W tym mieście odnajdziecie kilka takich miejsc, które zapraszają do składania odwiedzin. Nie ma co ukrywać, że w obecnych czasach otyłość to choroba, która mocno siedzi zakorzeniona w naszym społeczeństwie. Wiele osób zmaga się z otyłością i nie wiedzą jak dokładnie jak sobie z nią poradzić. W tym momencie warto udać się właśnie do dietetyka, który pomoże uporać się nam z tą sytuacją. Dzięki niemu osoba otyła otrzyma odpowiedni plan żywieniowy, który pomoże zrzucić zbędne kilogramy. Wsparcie profesjonalnego dietetyka to podstawa według mnie, jeżeli ktoś chce naprawdę zrucić nadwagę. Taka osoba układa naprawdę dobre plany żywieniowe, które zawierają produkty bogate w cenne minerały i witaminy, których w okresie odchudzania (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/08/02

Dietetyk i tenis w Poznaniu