Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Powiązane tagi: apteki, budy, haluksy, medycyna, stopy, zdrowie

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward (...) krępują ruchów, a jednocześnie umożliwiają ustawienie kości i mięśni w prawidłowej pozycji. Leczenie haluksów opiera się na zapobieganiu przemieszczenia kości w czym pomagają wkładki dostępne tutaj. Niestety całkowite wyleczenie tego schorzenia jest niemożliwe, ale można (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/03/20

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward