Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Powiązane tagi: choroby, leczenie, medycyna, zdrowie, żylaki

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze (...) sportu pobudza aktywność tzw. pompy mięśniowej, wspomagającej tłoczenie krwi żylnej w kierunku serca. Brak ruchu to osłabienie mięśni, wzmożony napływ krwi żylnej w dolne obszary ciała i następowe ścieńczenie i rozszerzenie ścian naczyń żylnych- tak właśnie powstają żylaki. Ich konsekwencją może (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/09/11

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Dobry psychiatra z Łodzi

Powiązane tagi: apteki, leczenie, nfz, psychiatra, zdrowie

Dobry psychiatra z Łodzi (...) Współczesna psychiatria to nie tylko leczenie objawów, ale także zaznajomienie się z ich przyczynami. W obecnych czasach psychiatria skupia się przede wszystkim nad możliwościami rozwoju człowieka. Współczesna farmakologia jest jedynie dodatkiem do całej terapii. Leki dopełniają cały proces leczenia, które nie rzadko trwa (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/31

Dobry psychiatra z Łodzi

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Powiązane tagi: leczenie, lekarstwa, medycyna, mocz, urologia, warszawa

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu (...) Z pewnością każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że medycyna w ostatnim czasie posunęła się do przodu, i to bardzo. Oczywiście nadal nieuleczalne choroby i ludzie nadal na nie bardzo często umierają, ale wiele kiedyś nieuleczalnych chorób można dziś skutecznie wyleczyć, a jeśli nie (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu