Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Leczenie depresji przez psychiatrę.

Powiązane tagi: leczenie depresji, psychiatra

Leczenie depresji przez psychiatrę. (...) Psychiatra jest lekarzem, który posiada wiedzę medyczną. Zajmuje się zaburzeniami psychicznymi człowieka, ich przyczynami, uwarunkowaniami, objawami, przebiegiem leczeniem. Podczas leczenia może przepisywać leki, które pomogą organizmowi. Wizytę można traktować jak wizytę u każdego innego lekarza. Aby odbyć leczenie u psychiatry nie jest konieczne żadne skierowanie. Wystarczy zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego i umówić się na wizytę. Zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu, na podstawie którego postawiona jest diagnoza i dobierana odpowiednia terapia. Czasami pacjenci proszeni są o wykonanie prostych zadań, czy wypełnienie testów. Sprzyja to w leczeniu depresji i zapewnia bardzo dobre efekty.Często zaburzeniom psychicznym towarzyszą zaburzenia fizyczne, dlatego często są wykonywane również podstawowe badania lekarskie. Jeśli mamy obawy przed pierwszą wizytą, warto (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/08/01

Leczenie depresji przez psychiatrę.

Wizyta u psychiatry

Powiązane tagi: leczenie depresji, psychiatra

Wizyta u psychiatry (...) Leczenie depresji jest bardzo ważne. Depresja to choroba obecnych czasów, której nie należy bagatelizować i nie można jej zaniedbać i pominąć. Jeżeli podejrzewacie u siebie lub u osoby Wam bliskiej tą chorobę, to jak najszybciej musicie udać się do lekarza, który pomoże Wam w odpowiedni sposób się z nią uporać. Psychiatra jest specjalistą w leczeniu tej choroby, która w ostatnim czasie jest bardzo powszechna i niestety coraz więcej osób musi sobie radzić z objawami tej podstępnej choroby, która może wyrządzić wiele szkód. Skąd się bierze ta choroba? Dosłownie może nadejść z każdej strony. Człowiek myśli sobie, że depresja jego na pewno nie będzie tyczyła. Ludzie tak mogą sobie myśleć, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna. W każdym razie im szybciej zostanie depresja u kogoś wykryta, tym lepiej, ponieważ szybciej będzie można się wziąć za jej leczenie, które może trwać (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/29

Wizyta u psychiatry