Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Powiązane tagi: leczenie, lekarstwa, medycyna, mocz, urologia, warszawa

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu (...) całkowicie, to przynajmniej częściowo zwalczyć ich objawy. Nie wstydź się, idź do lekarza!Wstydliwe problemy takie jak nietrzymanie moczu czy pęcherz nadreaktywny ciągle oczywiście występują, nie tylko u kobiet po menopauzie, ale i młodszych. Jednak teraz można walczyć z tym (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Powiązane tagi: badanie, lekarstwa, organizm, zakwaszenie, zakwaszenie organizmu, zdrowie

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi (...) nieco zafałszowane, gdyż przeciwciała w tej klasie, mogą utrzymywać się w organizmie nawet do kilku miesięcy. Ważne zatem w tym przypadku, jest regularne powtarzanie badania, w odstępie kilku dni. Jest to konieczne do (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/06/29

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Świat odżywek - poznaj go

Powiązane tagi: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Świat odżywek - poznaj go (...) Sportowcy już od wielu wielu lat biorą różnego rodzaju odżywki, które mają im pomóc w kształtowaniu masy ciała lub też zwiększeniu siły. Ważne jest tutaj odpowiednie stosowanie odżywek oraz dobieranie ich zgodnie z założonym przez siebie celem.Rodzaje dostępnych odżywek dla sportowcówSportowcy mają do wyboru szereg odżywek, które mogą brać. Dzielimy je w następujący sposób:- preparaty białkowe - produkowane są m.in. na bazie kazeiny. Preparaty tego typu mają za zadanie uzupełniać niedobory białka oraz (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2014/07/30

Świat odżywek - poznaj go