Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Powiązane tagi: choroby, leczenie, medycyna, zdrowie, żylaki

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze (...) być zapalenie żył i wzmożona tendencja do powstawania groźnych dla życia zakrzepów. Żylaki kończyn dolnych nie muszą być problemem- istnieją skuteczne metody leczenia. Doskonałe efekty przynosi leczenie żylaków laserem- laseroterapia to skuteczna, bezpieczna i bardzo szybka metoda leczenia żylaków. Pod (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/09/11

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) Nasza codzienność często daje nam się we znaki. Coraz szybsze tempo życia, nadmierny stres powoduje, że czasami nie radzimy sobie w codziennym życiu. Lub też po prostu jesteśmy zmęczeni i przytłoczeni nadmiarem codziennych obowiązków. Czasem dopada nas zwykła chandra, mamy gorszy dzień, co zdarza się każdemu. Wtedy pomaga nam, na przykład, spotkanie ze znajomymi, spędzenie czasu z najbliższymi, uprawianie różnych sportów itp. Jednak życie bywa nieprzewidywalne i nieraz się zdarza, że negatywnie nas (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Powiązane tagi: leczenie, lekarstwa, medycyna, mocz, urologia, warszawa

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu (...) problemem. Czasem wystarczą już zwykłe ćwiczenia, ale jeżeli to nie pomoże istnieją jeszcze inne wyjścia, na przykład specjalistyczne leki, które wpływają ma napięcie pęcherza moczowego. Możliwa jest także operacja, którą da się przeprowadzić w każdym wieku i nie jest ona (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

Powiązane tagi: apteki, autyzm, lekarz, logopeda, medycyna, zdrowie

Bo komfort mówienia jest tak istotny! (...) wypadkach, guzach mózgu, czy udarach. Autyzm Wrocław Terapia Prawidłowa wymowa i łatwość komunikowania się są ogromnie ważnymi aspektami funkcjonowania społecznego i zawodowego. Jeśli w Twoim życiu pojawiają się problemy opisane powyżej, pozwól, by pomógł ci je (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/05/12

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Powiązane tagi: apteki, budy, haluksy, medycyna, stopy, zdrowie

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward (...) spróbować przynajmniej zapobiec jego postępowaniu. Haluksy są nie tylko nieestetyczne, ale przede wszystkim bolesne i uniemożliwiające codzienne funkcjonowanie i noszenie dowolnego obuwia. Nie należy lekceważyć tego schorzenia, gdyż pozostawione naturze pogłębia się, (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/03/20

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Powiązane tagi: domy seniora, medycyna, uroda, zdrowie

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce (...) doprowadziły do zmiany tej sytuacji.Jeśli w Polsce obecnie ludzi w wieku powyżej sześćdziesiątego roku życia jest około 20,4%, to w roku 2050 ma ich być już powyżej 35%. Znajdziemy się tym samym powyżej średniej światowej, która ma być około 22%. Seniorzy w Polsce bez odpowiedniej opieki zdrowotnej, możliwości dostępu do poszerzania wiedzy, usług prawniczych i wielu innych dziedzin stanie się marginalizowane.Warto może zatem pomyśleć o poprawie ich sytuacji, chociażby poprzez budowę domów (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2015/02/06

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Świat odżywek - poznaj go

Powiązane tagi: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Świat odżywek - poznaj go (...) wpływają na budowanie masy ciała bez zawartości tłuszczu. Ten typ suplementów najczęściej stosuje się po treningach;- odżywki węglowodanowe - ich celem jest dostarczenie energii a często również wyrównanie poziomu glikogenu. Związek ten wpływa na pozyskiwanie dodatkowej energii, którą wykorzystują mięśnie w prawidłowym funkcjonowaniu. Dzięki nim można szybko zregenerować siły. Tak samo jak w/w odżywki najlepiej jest je zażywać po treningu;- preparaty zawierające minerały i witaminy - związki tego typu (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2014/07/30

Świat odżywek - poznaj go

Zawody przyszłości

Powiązane tagi: apteki, medycyna, praca dla psychiatrów, psychiatra, uroda

Zawody przyszłości (...) realizowanych zaocznie. W kontekście tego aspektu, posiadanie tytułu magistra zdecydowanie straciło na ważności, dlatego też uwaga skupia się przede wszystkim na kreatywności, zdolnościach w zakresie rozwoju, ambicjach i pomysłowości, zwłaszcza w obszarze dalszych planów na życie.Szczególna uwaga koncentruje się także na wybranym zawodzie. Zawody takie jak lekarz, pozbawione są bowiem jakichkolwiek obaw i wątpliwości, które (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/10

Zawody przyszłości