Kategorie

Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu
Z pewnością każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że medycyna w ostatnim czasie posunęła się do przodu, i to bardzo.

Oczywiście nadal nieuleczalne choroby i ludzie nadal na nie bardzo często umierają, ale wiele kiedyś nieuleczalnych chorób można dziś skutecznie wyleczyć, a jeśli nie całkowicie, to przynajmniej częściowo zwalczyć ich objawy. 

Nie wstydź się, idź do lekarza!
Wstydliwe problemy takie jak nietrzymanie moczu czy pęcherz nadreaktywny ciągle oczywiście występują, nie tylko u kobiet po menopauzie, ale i młodszych. Jednak teraz można walczyć z tym problemem. Czasem wystarczą już zwykłe ćwiczenia, ale jeżeli to nie pomoże istnieją jeszcze inne wyjścia, na przykład specjalistyczne leki, które wpływają ma napięcie pęcherza moczowego. Możliwa jest także operacja, którą da się przeprowadzić w każdym wieku i nie jest ona ryzykowna nawet u starszych kobiet. Jeżeli pacjent zdecyduje się na kompleksowe leczenie problemów urologicznych, ma tutaj wiele możliwości i opcji, dostosowanych specjalnie do niego. Procedury nadal są trochę skomplikowane w Polsce, ale jest to znacznie prostsze niż dawniej. Może niekoniecznie szybsze, ale to też pewnie się niedługo zmieni. 

Wczesna diagnoza podstawą skutecznego leczenia nietrzymania moczu!
Polega to na tym, że problemy urologiczne zwalczane są różnymi sposobami i lekarze szukają różnych przyczyn tego problemu. Konieczne jest znalezienie podłoża. Po zdiagnozowaniu można oczywiście łączyć sposoby leczenia (za zgodą lekarza), aby uzyskać lepsze efekty i szybciej pozbyć się tego okropnego problemu. Problemy urologiczne ma tak naprawdę wielu ludzi i nie powinno to być wstydliwe.
Ja osobiście polecam leczenie się u prof. Piotra Radziszewskiego z Warszawy

Fotografie:


medycyna
lekarstwa
leczenie
urologia
mocz
warszawa