Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Powiązane tagi: leczenie, lekarstwa, medycyna, mocz, urologia, warszawa

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu (...) ryzykowna nawet u starszych kobiet. Jeżeli pacjent zdecyduje się na kompleksowe leczenie problemów urologicznych, ma tutaj wiele możliwości i opcji, dostosowanych specjalnie do niego. Procedury nadal są trochę skomplikowane w Polsce, ale jest to znacznie prostsze niż dawniej. Może (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu