Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dobry psychiatra z Łodzi

Powiązane tagi: apteki, leczenie, nfz, psychiatra, zdrowie

Dobry psychiatra z Łodzi (...) latami. Krótko mówiąc leki plus terapia równa się kompleksowa opieka psychiatryczna. Dowiedz się więcej na wwwPsychiatra w Łodzi na NFZ jest lekarzem, którego nie należy się bać. Tak samo jak inni lekarze jest po to by pomóc w trudnych chwilach i wyciągnąć z choroby. Psychiatra w Łodzi kończy studia na Wydziale Lekarskim (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/31

Dobry psychiatra z Łodzi