Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Świat odżywek - poznaj go

Powiązane tagi: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Świat odżywek - poznaj go (...) powinno się przyjmować w trakcie posiłku lub też po jego spożyciu. Mają one wpływ na funkcjonowanie wewnętrznych organów człowieka, poprawiają koncentrację oraz krzepliwość krwi;- napoje izotoniczne - stosuje się je żeby wyrównać poziom soli mineralnych oraz elektrolitów w organizmie, które są tracone na skutek intensywnego treningu.Firmy produkujące odżywkiObecnie na rynku jest bardzo duży wybór odżywek, a co za tym idzie bardzo dużo firmy produkujących je. Do najpopularniejszych można zaliczyć:- Iron Horse (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2014/07/30

Świat odżywek - poznaj go