Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) doświadcza. Nieraz są to wydarzenie smutne, traumatyczne, które odciskają piętno na naszej psychice. Mogą to być np. sytuacje związane ze śmiercią kogoś bliskiego, z rozwodem, z ciężką chorobą czy też z innymi trudnymi wydarzeniami. Często nieporozumienia komunikacyjne w najbliższej rodzinie, powodują nasz dyskomfort, pogarszają samopoczucie, negatywnie wpływają na nasze funkcjonowanie w pracy i w domu. Jeżeli taki stan rzeczy nas przytłacza i przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, warto zwrócić się (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu