Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) po pomoc do specjalisty. Współcześnie psychoterapia nie jest już czymś dziwnym, piętnującym. Dużo ludzi korzysta z takiej formy pomocy, jeśli ma to im pomóc w powrocie do normalnego funkcjonowania i po prostu w byciu szczęśliwym. Psychoterapia ma na celu przywrócenie komfortu życiowego, znaczącą poprawę jakości życia. Ma pomóc w odnalezieniu siebie. Opiera się na dobrej komunikacji międzyludzkiej i na pogłębianiu dobrych relacji. Dobry i uważny psychoterapeuta zwróci uwagę na problem i będzie (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu