Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Doskonała terapia dla par

Powiązane tagi: depresja, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Doskonała terapia dla par (...) stresować się codziennymi obowiązkami. Pojawia się jednakże pytanie, w jaki sposób zorganizować taką chwilę w domowym zaciszu?Psychologowie dostrzegają, iż doskonałym pomysłem jest zakup masażera lub specjalnej lampy. Światłolecznictwo jest świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu, gdyż można wspólnie poleżeć pod większą lampą. Poza tym, lampy takie można nabyć za pośrednictwem wirtualnej sieci – znajduje się tam bowiem mnóstwo stron internetowych przeróżnych producentów, a także aukcji. Warto jednak (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/01

Doskonała terapia dla par