Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) próbował znaleźć jego źródło. Taka osoba powinna się cechować dużą empatią, żeby móc wczuć się w sytuację drugiej osoby. Powinna być uważna, umieć słuchać oraz z życzliwością reagować na wszelkie zmiany w zachowaniu pacjenta. Oczywiście istotny jest także sam przebieg procesu psychoterapii. Obie strony powinny na początku procesu zawrzeć coś w rodzaju porozumienia. Fachowo nazywa się to przymierzem terapeutycznym, tzn. dwie strony ustalają warunki i zasady, obowiązujące podczas terapii i (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu

Psychoterapeuta we Wrocławiu

Powiązane tagi: psychoterapeuta, psychoterapia, wrocław

Psychoterapeuta we Wrocławiu (...) Zestawienie technik i działań, jakie pomagają w łagodzeniu chorób i schorzeń z dziedziny psychologii nazywa się psychoterapią. Wyróżniającym elementem psychoterapii jest brak stosowania farmaceutyków oraz leczenia farmaceutycznego a także praca przy pomocy kontaktów międzyludzkich. Z punktu widzenia prawa wsparcie terapeutyczne mogą proponować tylko instytucje albo osoby mające niezbędną kwalifikacje oraz wiedzę. Nowoczesna medycyna każe nam traktować zupełnie rozłącznie 2 pojęcia - psychoterapia oraz pomoc psychospołeczna. Inwestujemy w indywidualny rozwój osób i zespołów. Badania naukowe wykazały jej nadzwyczaj wysoką skuteczność w radzeniu (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/06/21

Psychoterapeuta we Wrocławiu