Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Doskonała terapia dla par

Powiązane tagi: depresja, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Doskonała terapia dla par (...) skonsultować się wcześniej z lekarzem, ponieważ niektóre rodzaje metod leczenia takich, jak leczenie światłem mogą być dla nas nieodpowiednie.Światłoterapia ma jednak jedną podstawową zaletę, jaką jest uniwersalność, gdyż można nią leczyć szereg dolegliwości od tych na tle psychologicznym po bóle kości, stawów i mięśni. Istnieje okres w każdym związku trudniejszy okres, w którym dochodzi do kłótni, które najbezpieczniej jest pokonywać cierpliwością i wielogodzinnymi rozmowami. Problem odkładany na później (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/01

Doskonała terapia dla par

Psychoterapeuta we Wrocławiu

Powiązane tagi: psychoterapeuta, psychoterapia, wrocław

Psychoterapeuta we Wrocławiu (...) sobie z tego typu problemami. W ramach nauki zwanej psychoterapią możemy wyróżnić 4 generalne podejścia: podejście humanistyczno-egzystencjalne, podejście psychoanalityczne, podejście systemowe, podejście behawioralno-poznawcze. Z pomocą przychodzą tutaj socjoterapeuci, psycholodzy, pedagodzy, niewykwalifikowani i wykwalifikowani w psychoterapii lekarze, itd. Polski Instytut Ericksonowski, Filia Wrocław, rozwija oraz propaguje wizje terapeutyczne amerykańskiego psychiatry i psychoterapeuty Miltona H. Ericksona. Polem zainteresowania pomocy psychospołecznej jest natomiast pomoc w sytuacjach kryzysowych, ale nie ma to wiele wspólnego z medycyną i definiowaniem (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/06/21

Psychoterapeuta we Wrocławiu