Kategorie

Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dodany przez Natalia Radoch | 2016/06/29

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi
W przypadku aktualnego zakażenia pasożytem, bardzo ważne okazuje się być tempo narastania przeciwciał w klasie igm.

Jak wiemy bowiem, ich obecność świadczy o aktualnie postępującym zakażeniu. Niestety, wyniki czasami mogą być nieco zafałszowane, gdyż przeciwciała w tej klasie, mogą utrzymywać się w organizmie nawet do kilku miesięcy. Ważne zatem w tym przypadku, jest regularne powtarzanie badania, w odstępie kilku dni. Jest to konieczne do stwierdzenia, czy przeciwciała w klasie igm ciągle wzrastają, a dopiero to pozwala na potwierdzenie świeżego zakażenia. Warto również pamiętać, że kompletne badanie na pasożyty, powinno być wykonane także w klasie igm. Obecność przeciwciał w niej, sugeruje nam, że z zakażeniem nasz organizm sobie poradził już dawno. Warto jednak pamiętać, że bardzo wysokie stężenie miana przeciwciał w klasie igg, może sugerować także na aktualne zakażenie, albo zakwaszenie organizmu Wydaje się zatem, że najważniejsza jest odpowiednia interpretacja naszych wyników, która umożliwia trafne postawienie diagnozy. Kto wykonuje badania krwi na obecność pasożytów, możemy sprawdzić w internecie. Pamiętajmy jednak, aby badania były wykonywane w rzetelnym laboratorium. Wyniki z krwi, mogą być już dostępne po kilku dniach od wykonania badania, także w formie elektronicznej, co dla wielu pacjentów okazuje się być znacznym ułatwieniem.

Fotografie:


zdrowie
badanie
lekarstwa
zakwaszenie
organizm
zakwaszenie organizmu