Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Turnus rehabilitacyjny dla dbających o zdrowie

Powiązane tagi: turnusy rehabilitacyjne nad morzem, turnusy w górach, turnusy z dofinansowaniem z PFRON

Turnus rehabilitacyjny dla dbających o zdrowie (...) rehabilitacyjne nad morzem lub w innej części kraju to doskonała opcja dla tych, którzy nie funkcjonują tak skutecznie jak kiedyś w sferze zawodowej i rodzinnej. Powodem są właśnie dolegliwości bólowe. Twoja rodzina na pewno doceni fakt, iż starasz się zadbać o swoje zdrowie. Warto przeznaczyć pewną ilość zarobionych pieniędzy na zakup zabiegów i masaży, a także na pomoc fizjoterapeuty. Ponadto, turnusy w górach to równocześnie możliwość odpoczynku na łonie natury. Piękne widoki będą na pewno dodatkowym atutem. Niejeden pacjent martwi się, czy będzie w stanie samodzielnie (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/11/02

Turnus rehabilitacyjny dla dbających o zdrowie