Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) starają się ich przestrzegać. Mogą one ulegać przemianom, w trakcie procesu leczenia, jednak zawsze powinny być omówione i zaakceptowane przez obydwie strony. Kolejnym istotnym elementem jest postawienie odpowiedniej diagnozy psychologicznej. Taka diagnoza jest dokonywana na podstawie obserwacji pacjenta, a przede wszystkim na wywiadzie i zadawaniu umiejętnych pytań. Zadaniem psychoterapeuty jest wykorzystywanie wszelkich metod, które pomogą w odkryciu problemu klienta. Oczywiście metody te muszą być odpowiednio (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Powiązane tagi: apteki, góry, ortopeda, rehabilitacja, uroda, wczasy, wypoczynek, zdrowie

Turnusy rehabilitacyjne w górach (...) fizyczną, a także wyrobić zaradność i pobudzić oraz rozwinąć zainteresowania. Program takiego turnusu obejmuje elementy rehabilitacji zgodne z rodzajem schorzenia, które posiadają uczestnicy, a także (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/08/15

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Powiązane tagi: domy seniora, medycyna, uroda, zdrowie

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce (...) seniora. Aby stworzyć taki ośrodek należy spełnić określone wymagania. Budowa domów seniora może nie należy do najprostszych przedsięwzięć, lecz może okazać się bardzo na czasie.Najlepiej zacząć od zakupu bądź dzierżawy odpowiedniego budynku. Jeśli mamy już dokument potwierdzający tytuł prawny do nieruchomości, możemy przystąpić do uzyskania zezwolenie (należy złożyć wniosek do wojewody). Wniosek taki dobrze jest wesprzeć koncepcją prowadzenia działalności, informacją o sposobach (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2015/02/06

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Zawody przyszłości

Powiązane tagi: apteki, medycyna, praca dla psychiatrów, psychiatra, uroda

Zawody przyszłości (...) W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o tych zawodach, które są zawodami przyszłości. Jeszcze kilkanaście lat temu skupialiśmy swoją uwagę przede wszystkim na kwestii ukończenia studiów, jako drzwiach do kariery i świetlanej przyszłości zawodowej. Obecnie jednak studia kończy niemalże każda osoba młoda, gdyż wiele szkół wyższych oferuje dyplomy na znacznie łatwiejszych i mniej wymagających studiach odpłatnych, często też (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/10

Zawody przyszłości