Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu

Powiązane tagi: leczenie, lekarstwa, medycyna, mocz, urologia, warszawa

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu (...) niekoniecznie szybsze, ale to też pewnie się niedługo zmieni. Wczesna diagnoza podstawą skutecznego leczenia nietrzymania moczu!Polega to na tym, że problemy urologiczne zwalczane są różnymi sposobami i lekarze szukają różnych przyczyn tego problemu. Konieczne jest znalezienie (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/11/13

Medycyna - urologia - nietrzymanie moczu