Kategorie

Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/29

Wizyta u psychiatry
Leczenie depresji jest bardzo ważne.

Depresja to choroba obecnych czasów, której nie należy bagatelizować i nie można jej zaniedbać i pominąć. Jeżeli podejrzewacie u siebie lub u osoby Wam bliskiej tą chorobę, to jak najszybciej musicie udać się do lekarza, który pomoże Wam w odpowiedni sposób się z nią uporać.

Psychiatra jest specjalistą w leczeniu tej choroby, która w ostatnim czasie jest bardzo powszechna i niestety coraz więcej osób musi sobie radzić z objawami tej podstępnej choroby, która może wyrządzić wiele szkód. Skąd się bierze ta choroba? Dosłownie może nadejść z każdej strony. Człowiek myśli sobie, że depresja jego na pewno nie będzie tyczyła. Ludzie tak mogą sobie myśleć, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna.

W każdym razie im szybciej zostanie depresja u kogoś wykryta, tym lepiej, ponieważ szybciej będzie można się wziąć za jej leczenie, które może trwać krótko lub długo. To wszystko zależne jest od nastawienia osoby, którą ta choroba dotknęła. Jeżeli ktoś widzi, że sobie nie radzi z życiem, nie ma chęci do niczego i ciągle chodzi smutna oraz przygnębiona musi jak najszybciej udać się na wizytę.

Może skończy się tylko na wspierających rozmowach z naszym lekarzem - psychiatrą. Kilka lub kilkanaście takich wizyt i radość życiowa może bardzo szybko wrócić a depresja zniknie tak szybko jak się pojawiła.

Czasem jednak choroba jest na tyle zaawansowana, że nie obędzie się bez leków. Są specjalne tabletki, które przyjmowane systematycznie również pomagają pozbyć się tej choroby, która nie leczona może doprowadzić do śmierci osoby, która się z nią zmaga. Mam jednak nadzieje, że Was ta choroba nie będzie tyczyła i nie będziecie musieli mierzyć się z jej nierównymi siłami.

Więcej informacji an temat leczenia depresji znajdziesz na stronie

Fotografie:


psychiatra
leczenie depresji