Kategorie

Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/12/22

Wizyta u psychologa nie jest powodem do zażenowani
W dzisiejszych czasach korzystanie z usług psychologów stało się coraz bardziej powszechne.

W poprzednich latach wizyta u lekarza zajmującego się problemami i schorzeniami natury psychicznej była traktowana jako swego rodzaju piętno i przywara, która negatywnie wyróżniała daną jednostkę od innych w społeczeństwie. Gabinet psychologa kojarzył się głównie z miejscem dla osób stanowiących niebezpieczeństwo dla innych członków naszego społeczeństwa i był przez wiele osób omijany szerokim łukiem. 
Obecnie może się spotkać ze zmieniającymi się opiniami wyrażanymi względem usług świadczonych przez lekarzy psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatrów. Czasem zdarzają się wciąż dość żywo panujące w społeczeństwie krzywdzące opinie względem osób korzystających z pomocy psychologów, natomiast ich skala oraz stygmatyzacja osób dotkniętych problemami natury psychicznej jest zdecydowanie mniejsza niż miało to miejsce jeszcze paręnaście lat temu. Obecnie z porady psychologów korzystają sportowcy, pracownicy wielu firm międzynarodowych i nie tylko oraz ludzie starający się zwiększyć swoje możliwości umysłu. 
Jeden psycholog w Opolu, u którego byłem na wizycie dwa miesiące temu. pomógł mi wydobyć z siebie nowe pokłady intelektu dzięki czemu łatwiej radzę sobie z planowaniem, organizacją i zarządzaniem swoim czasem własnym. Psychoterapeuta w Opolu, u którego byłem, zdziałał niemałe cuda, choć sam trochę sceptycznie podchodziłem do omawianej wizyty. Dzięki odwiedzinom w jego gabinecie czuję się innym człowiekiem.
Więcej na: https://www.psychologopole.com

Gabinet Pomocy Psychologicznej
45-058 Opole, Ozimska 40/209
Polska,
Telefon: 502 65 86 80 Fax:

Wyświetl większą mapę

Fotografie: