Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Powiązane tagi: badanie, lekarstwa, organizm, zakwaszenie, zakwaszenie organizmu, zdrowie

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi (...) zakażenie, albo zakwaszenie organizmu Wydaje się zatem, że najważniejsza jest odpowiednia interpretacja naszych wyników, która umożliwia trafne postawienie diagnozy. Kto wykonuje badania krwi na obecność pasożytów, możemy (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/06/29

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi