Najnowsze

W zdrowym ciele zdrowy duch - tak mawiali już starożytni. Rzeczywiście to prawda. Zdrowe ciało to ciało wysportowane i właściwie odżywiane. Specjalista dietetyk Andrzej Klusek namawia to systematycznego uprawiania sportu i sięgania po zdrową żywność ekologiczną pozbawioną wypełniaczy, konserwantów i chemii. Zdrowe produkty można nabyć bezpośrednio w sklepie. Wysyłka w ciągu 24h.

Za ojca współczesnej psychoterapii Gestalt uważany jest Frederick Salomon Perls. Terapia Gestalt stoi w całkowitej opozycji do psychoanalizy. W psychoterapii Gestalt ważne jest to, co dzieje się teraz - potwierdza Joanna Tworek prowadząca gabinet we Wrocławiu. Psychoterapia Gestalt każe nie oglądać się na to co było w przeszłości ani to, co nastąpi. Każe skupić się na aktualnych wyborach i decyzjach.


Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Powiązane tagi: choroby, leczenie, medycyna, zdrowie, żylaki

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze (...) kontrolą USG do światła zmienionego naczynia wprowadzany jest światłowód lasera, generujący uszkodzenie termiczne, obkurczenie i całkowite zamknięcie żyły. Usuwane są więc żylaki oraz powodujące ich powstanie osłabione naczynia. Jest to obecnie najlepszy sposób na żylaki, znacznie mniej inwazyjny niż (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/09/11

Żylaki - pozbądź się ich na zawsze

Dobry psychiatra z Łodzi

Powiązane tagi: apteki, leczenie, nfz, psychiatra, zdrowie

Dobry psychiatra z Łodzi (...) Dobry psychiatra z Łodzi zajmuje się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Bada ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne.Gabinet psychiatryczny powinien być przyjazny pacjentom, nie wzbudzać w nich agresji, kolory powinny być wyważone i spokojne. (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/07/31

Dobry psychiatra z Łodzi

Psychoterapia - w Zabrzu

Powiązane tagi: medycyna, psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, uroda, zdrowie

Psychoterapia - w Zabrzu (...) Nasza codzienność często daje nam się we znaki. Coraz szybsze tempo życia, nadmierny stres powoduje, że czasami nie radzimy sobie w codziennym życiu. Lub też po prostu jesteśmy zmęczeni i przytłoczeni nadmiarem codziennych obowiązków. Czasem dopada nas zwykła chandra, mamy gorszy dzień, co zdarza się każdemu. Wtedy pomaga nam, na przykład, spotkanie ze znajomymi, spędzenie czasu z najbliższymi, uprawianie różnych sportów itp. Jednak życie bywa nieprzewidywalne i nieraz się zdarza, że negatywnie nas (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2017/05/24

Psychoterapia - w Zabrzu

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Powiązane tagi: apteki, góry, ortopeda, rehabilitacja, uroda, wczasy, wypoczynek, zdrowie

Turnusy rehabilitacyjne w górach (...) Rehabilitacja medyczna to zespół działań na rzecz osoby niepełnosprawnej fizycznie bądź psychicznie, których głównym zadaniem jest przywrócenie tej osobie pełnej lub maksymalnej sprawności. Rehabilitacja (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/08/15

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Powiązane tagi: badanie, lekarstwa, organizm, zakwaszenie, zakwaszenie organizmu, zdrowie

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi (...) W przypadku aktualnego zakażenia pasożytem, bardzo ważne okazuje się być tempo narastania przeciwciał w klasie igm. Jak wiemy bowiem, ich obecność świadczy o aktualnie postępującym zakażeniu. Niestety, wyniki czasami mogą być (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/06/29

Tempo narastania przeciwciał - badanie krwi

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

Powiązane tagi: apteki, autyzm, lekarz, logopeda, medycyna, zdrowie

Bo komfort mówienia jest tak istotny! (...) Zazwyczaj logopeda kojarzy nam się z osobą, która zajmuje się rozwojem mowy u małych dzieci, u których pojawiają się problemy z prawidłowym artykułowaniem głosek, sylab czy wyrazów. Czy jest to jednak prawda? Czy tylko dzieci mają tego typu problemy? Ależ nie! Jest (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2016/05/12

Bo komfort mówienia jest tak istotny!

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Powiązane tagi: apteki, budy, haluksy, medycyna, stopy, zdrowie

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward (...) Leczenie haluksów to bardzo trudna i problematyczna kwestia. Schorzenie to dokucza ludziom od wielu lat, zwłaszcza kobietom noszącym buty na obcasach, ale nie tylko. Problem dotyczy także mężczyzn. Jak dotąd nie wymyślono skutecznej metody leczenia haluksów, jednak postęp (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2016/03/20

haluksy wyleczymy z wkładkami StepForward

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Powiązane tagi: domy seniora, medycyna, uroda, zdrowie

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce (...) Jak wynika z badań nasz kraj nie jest przyjazny dla seniorów. Zajmujemy bardzo odległe miejsca w różnych rankingach. Pomimo takich stwierdzeń „Kapitał ludzki jest o wiele ważniejszy dla długoterminowego rozwoju gospodarczego kraju, niż każdy inny czynnik”, sytuacja seniorów w Polsce, wciąż, pozostawia wiele do życzenia. I choć eksperci z różnych krajów stwierdzają, że Polska na bardzo dużo możliwości poprawy sytuacji najstarszych jej obywateli, działania poszczególnych rządów nie (...)

Dodany przez Natalia Radoch | 2015/02/06

Sposoby na poprawę sytuacji seniorów w Polsce

Świat odżywek - poznaj go

Powiązane tagi: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Świat odżywek - poznaj go (...) Sportowcy już od wielu wielu lat biorą różnego rodzaju odżywki, które mają im pomóc w kształtowaniu masy ciała lub też zwiększeniu siły. Ważne jest tutaj odpowiednie stosowanie odżywek oraz dobieranie ich zgodnie z założonym przez siebie celem.Rodzaje dostępnych odżywek dla sportowcówSportowcy mają do wyboru szereg odżywek, które mogą brać. Dzielimy je w następujący sposób:- preparaty białkowe - produkowane są m.in. na bazie kazeiny. Preparaty tego typu mają za zadanie uzupełniać niedobory białka oraz (...)

Dodany przez Sylwia Kunicka | 2014/07/30

Świat odżywek - poznaj go

Doskonała terapia dla par

Powiązane tagi: depresja, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Doskonała terapia dla par (...) Liczy się, że od dwudziestu do trzydziestu procent par w Polsce się rozstaje po kilku latach małżeństwa. Jest to ogromny problem społeczny, gdyż w bardzo negatywny sposób wpływa na zmiany demograficzne w naszym kraju – jest to jeden z czynników, decydujących o spadku przyrostu naturalnego. Rozpad małżeństw może być w dużej części spowodowany brakiem czasu lub umiejętności rozmowy czy wspólnego spędzania czasu. Para powinna mieć bowiem od czasu do czasu chwilę dla siebie, by odrobinę się zrelaksować, a nie tylko (...)

Dodany przez Mikołaj Czapliński | 2014/07/01

Doskonała terapia dla par